Samarbeidspartnere

For avtale, ta direkte kontakt med behandleren.

team member
Nesodden Tverrfaglige Klinikk
Christian Sylling
Kiropraktor
christian@ntklinikk.no
458 75 650
team member
Nesodden Tverrfaglige Klinikk
Line Borthne
Akupunktør
line@ntklinikk.no
458 75 970
team member
Nesodden Tverrfaglige Klinikk
Lena Amdal
Massasjeterapeut
lena@ntklinikk.no
928 17 886
team member
Energihuset Fysioterapi
Beate Langfeldt
Mensendieckfysioterapeut
beatelangfeldt@hotmail.com
66 96 29 00
team member
Varden Fysioterapi
Jorunn Aasterud
Fysioterapeut
jorunn@vardenfysioterapi.no
66 91 34 55
team member
Varden Fysioterapi
Sigurd Nilsen
Fysioterapeut
sigurd@vardenfysioterapi.no
66 91 34 55
team member
Varden Fysioterapi
Peder Eyde Kielland
Fysioterapeut
peder@vardenfysioterapi.no
66 91 34 55 / 400 95 847
team member
Nesodden Naprapati
Christian Haugen Udnæs
Naprapat
info@nesoddennaprapati.no
919 19 094
team member
Nesodden Naprapati
Tonje Eileen Arnesen
Naprapat
info@nesoddennaprapati.no
919 19 094
team member
Ressurssenteret
Øivind Bergersen
Lege, spesialist i psykiatri
900 93 215
team member
Ressurssenteret
Liv Bomann-Larsen
Lege, spesialist i psykiatri
482 24 358
team member
Ressurssenteret
Olaug Moi
Psykolog, spesialist i klinisk psykologi og sertifisert bioenergetisk analytisk terapeut
957 63 153
team member
Ressurssenteret
Per Are Løkke
Psykolog, spesialist i klinisk psykologi, barn og ungdom
911 14 064
team member
Ressurssenteret
Bjørn Klunde
Fysioterapeut, spesialist i psykomotorisk fysioterapi MNFF, sertifisert psykoterapeut ECP/EAP
bjorn@klunde.com
415 45 160
team member
Ressurssenteret
Elin Skipenes
Fysioterapeut, spesialist i psykomotorisk fysioterapi MNFF
elin.skipenes@gmail.com
905 43 928
team member
Ressurssenteret
Oddbjørn Sandvik
Psykolog, spesialist i samfunnspsykologi
odd-san@online.no
906 66 496
team member
Ressurssenteret
Lovise Krogstad
Psykolog, spesialist i klinisk psykologi, voksen. Også utdannet sosialantropolog
loviseak@gmail.com
476 08 427
team member
Ressurssenteret
Lise Zimmer Brodahl
Psykolog og instruktør i medisinsk yoga
lise.zimmer.brodahl@gmail.com
924 99 951
team member
Ressurssenteret
Helge Bjørn Skjelstad
Sertifisert Psykoterapeut ECP/EAP
helgebjorn@outlook.com
958 73 071
team member
Ressurssenteret
Ingebjørg Hippe
Psykoterapeut, gestaltterapeut MNGF
ingebjorg.hippe@ski.vgs.no
936 18 934
team member
Ressurssenteret
Hilde Østensvik
Psykoterapeut/gestaltterapeut /sykepleier
hilde.ostensvik@gmail.com
992 54 009
team member
Varden Legesenter
66 96 54 50